Atılım


1994 yılında bir aile şirketi olarak İstanbul Göztepe’de yolculuğuna başlayan Atılım Unlu Mamüller, 2021 yılında Türkiye’nin sayılı holdinglerinden olan Eksim Holding bünyesine katıldı.
 

Yüksek üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük unlu mamul üreticilerinden biri olan Atlım Unlu Mamüller, İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 15.000 m²’lik modern tesislerinde su böreği başta olmak üzere börek çeşitleri, simit, açma ve poğaça çeşitleri, şerbetli tatlılar, sütlü tatlılar, kurabiye çeşitleri, mantı, zeytinyağlı sarma, pastalar ve Aslı mağazalarında servis edilen yemek menüsündeki ürünleri el emeği ile üretmektedir.
 

Üretimi gerçekleşen bu ürünler hem Atılım Unlu Mamüller'e ait, Türkiye'nin ilk cafe &restoran zincirlerinden olan Aslı şubelerinde müşterilerin beğenisine sunulmakta hem de farklı zincir marketlerde nihai tüketicilere ulaşmaktadır. Geniş ürün yelpazesini daha da geliştirmek, iç ve dış pazarlara yönelik ürünler geliştirmek için Atılım Unlu Mamüller'de AR&GE çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Gelişen dünyada tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda sektörün güçlü bir oyuncusu olarak yenilikçi ürünler üretilmekte ve yatırımlarına devam etmektedir.
 

Atılım Unlu Mamüller A.Ş. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir – Çeşme, Kocaeli ve Diyarbakır’daki 40’ın üzerinde Aslı şubesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca ürünlerini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Çin, Amerika’ya ve Arap Yarımadası’na ulaştırmış olmanın gururunu yaşamaktadır.
 

Atılım Unlu Mamüller ailesi olarak en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak ve daha fazla lokasyonda hizmet vermek için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

©2024 Eksim - Tüm Hakları Saklıdır