Elektrik Toptan SatışEksim Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi yurt içinde ve yurt dışında elektrik ticareti alanında faaliyet göstermek amacı ile 2010 yılında kurulmuş bir Eksim şirketidir.

 

Şirket, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından verilen “Tedarik Lisansı” ile enerji sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Eksim’in gücünden destek alarak müşterilerine sürekli ve güvenli hizmet sağlayan Eksim Elektrik, satışını gerçekleştirdiği elektrik enerjisinin tamamını bünyesindeki yenilenebilir kaynaklardan sağlamaktadır.

 

Eksim Elektrik, elektrik piyasası mevzuatına ve dinamiklerine hakim uzman kadrosuyla serbest tüketicilere en uygun fiyatlı, kaliteli ve kesintisiz elektrik tedarik etmek amacıyla sektöründeki çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

 

Serbest tüketicilere elektrik satışı dışında piyasadaki diğer enerji şirketleriyle ikili anlaşmalar yoluyla enerji alış veya satışı gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte, komşu ülkeler ile elektrik ithalatı yapmaktadır.

©2024 Eksim - Tüm Hakları Saklıdır