GİRİŞİM SERMAYESİ

2021 başında Eksim Holding tarafından kurulan Eksim Ventures, teknolojinin yenilikçi gücünü ve grubun 35 yıllık tecrübesini akıllı sermaye ile güçlendirerek, potansiyele sahip iş modellerine ve fikirlere destek sağlamaktadır.

Bu misyon doğrultusunda Türkiye’de ölçeklenebilir durumda olan “Gıda ve Teknolojileri, Enerji ve Teknolojileri, Sağlık, Biyoteknoloji, Fintech ve Savunma Sanayi” sektörlerinde tohum, erken aşama ve Seri A yatırımlar ile gücümüzü ve etki alanımızı çeşitlendirmek istiyoruz. Eksim Ventures olarak, değer yaratılacağına inandığımız alanlarda finansal ve stratejik olarak yatırım fırsatlarını değerlendiriyoruz.

Birlikte yürüyebileceğimiz etkili fikirlere sahip yetenekli beyinlerle, teknolojik altyapımızı ve iş ağımızı kullanarak çalışma alanlarımızı yeniden tasarlıyoruz. Sahip oldukları hikayeleri yarıda bırakmayarak takıma karşılaşılan problemlerde destek oluyoruz. Birlikte yola çıktığımız firmalarda ürün-pazar uyumu ve pazara açılma stratejileri konusunda çalışmaları titizlikle takip ediyoruz.
©2024 Eksim - Tüm Hakları Saklıdır