Elektrik Perakende Satış


 

Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi, görevli tedarik şirketi statüsü ile Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde 68 hizmet lokasyonu ile yaklaşık 2 milyon müşteriye elektrik perakende satış hizmeti vermektedir. Ayrıca görevli tedarik şirketi lisansı uyarınca ülke çapındaki serbest tüketicilere de toptan ve perakende elektrik satışı yapabilmektedir.

Toplumsal değerlere bağlı, genç ve dinamik kadrosuyla her zaman ve her koşulda müşterilerinin hizmetinde olmayı prensip edinen Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş., tüm paydaşlarının beklentilerini karşılarken üzerine düşen tüm sorumlulukları eksiksiz yerine getirmeyi ve Türkiye’de örnek gösterilen lider perakende satış hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Müşterileri ile olan iletişimini geliştirmek ve müşteri talep ve beklentilerini daha iyi anlayabilmek için 444 69 96 nolu çağrı merkezinde Türkçe, Kürtçe, Arapça ve Zazaca olmak üzere 4 dilde hizmet veren Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş., müşterilerine karşı sorumluluklarının bilincinde bir şirket olarak, müşteri memnuniyetini yükseltmek ve bölgenin en büyük şirketi olmasından dolayı bölgenin gelişen ihtiyaçlarını dikkate alarak dinamik yatırım planlarıyla gelişime katkı sağlamak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Teknolojiye ve insana dönük yoğun yatırımlar yapan, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefleyen, çevreye uyumlu faaliyetler yürüten, müşterilerinin ve çalışanlarının sağlık ve güvenliğini her şeyin üstünde tutan, sürekli gelişimi hedefleyen Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. 2017 yılında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Toplumsal faydaya yönelik duyarlı yaklaşımlar sergilemeyi ve bu yaklaşımları geliştirmeyi amaç edinen Dicle Elektrik Perakende, birçok okula kütüphane ve laboratuvar açmakta, okullara temizlik malzemesi desteği sağlamakta, engelli vatandaşlara elektrikli sandalye yardımında bulunmakta ve Kızılay’ın daimi kan bağışçıları listesinde yer alarak üç ayda bir düzenli olarak kan bağışı kampanyasına devam etmektedir.

©2024 Eksim - Tüm Hakları Saklıdır